Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/riotstar/domains/hawaiianisles.pl/public_html/wordpress/wp-includes/plugin.php on line 601
KONA | Hawaiianisles.pl
Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/riotstar/domains/hawaiianisles.pl/public_html/wordpress/wp-includes/plugin.php on line 601
Strona główna

Witamy

Kawa Kona

Dla najbardziej wymagających klientów.
Zapraszamy do sklepu

Odkryj

Idealny smak

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu jedną z najlepszych kaw na świecie. Z powodu ograniczonej liczby drzewek kawowych szczególną uwagę zwraca się na obróbkę zerwanych ziaren tak, aby każdy zbiór wykorzystać w maksymalnym stopniu.

Dowiedz się więcej

głowna1

T.S. Eliot

Bieg mojego życia

Odkryj

najlepszą kawę w europie

Nasza kawa ma najniższą zawartość ochratoksyny ze wszystkich kaw dopuszczonych do sprzedaży na polskim rynku do spożycia. Potwierdzają to nasze certyfikaty. Jest to ponad 10 razy mniej niż dopuszczalna wartość na Polskim rynku kawy.

Dowiedz się więcej

bacon-1

bacon-2

główna2

Danesi

Chcemy doradzać i zadowalać

by sam gest picia stał się chwilą satysfakcji

Odkryj

Naszą historię

RADO jest dynamicznie rozwijającą się firmą istniejącą na polskim rynku od 7 lat. Naszym priorytetem jest to, by kawa którą Państwo u nas zakupiliście była najwyższej jakości, dająca napar o niezrównanym smaku i niezapomnianym aromacie.

O Firmie

bacon-1

bacon-2

główna3

Charles Marice Telleyrand

Czarna jak diabeł, czysta jak anioł

gorąca jak piekło słodka jak miłość. Po prostu kawa!

KUP TERAZ